Hrajeme.cz
Chystá se

Dočkáme se i her Pax Pamir a BIOS: Origins

Fox in the Box se činí. Mezi ohlášenými chystanými hrami jsou kromě Churchilla i dva další kousky, na které si řada hráčů ráda počká. Jsou to Pax Pamir a BIOS Origins. Určeny jsou především náročnějším hráčům. Každá z nich slibuje jedinečný herní zážitek.

BIOS: Origins navazuje na hry BIOS: a uzavírá celou trilogii. Je to civilizační hra založená na engine buildingu. Budete v ní rozvíjet člověka, aby se z něj stala inteligentní bytost. Fox in the Box ji připravuje podle 2. edice a bude obsahovat kickstarterové komponenty. Hra je určena pro 1–4 hráče od 12 let a pochází z dílny Sierra Madre Games.

Ukázka hry BIOS: Origins (zdroj: BGG).

Pax Pamir je specifická hra z řady Pax, jejímž autorem je Cole Wehrle (stojí například za hrami Root a John Company). Představujete v ní afghánské náčelníky, kteří se snaží posílit vlastní vliv a moc. Vytvářejí proto různé koalice s mocnostmi, jako je Británie či Rusko. I u této hry se můžete těšit na kickstarterovské komponenty. Hra je určena pro 1–5 hráčů od 13 let.

Ukázka hry Pax Pamir (zdroj: BGG).

Kromě těchto her by David Hanáček na svůj seznam připravovaných her rád přidal i druhé rozšíření Rootu s názvem The Underworld Expansion, hru Vast: The Mysterious Manor či Oath: Chronicles of Empire and Exile. Nic z toho ale ještě není dojednáno, takže si musíme počkat.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář