Hrajeme.cz
Představení hryPro rodinné hraní

Draci v práci přináší krásnou rodinnou strategii

Konec minulého roku byl na novinky velmi bohatý. Jednou z nich je i krásně zpracovaná hra Draci v práci, kterou u nás vydaly REXhry. V originálu má název Flamecraft. Patří k hrám, které úspěšně prošly kickstarterovou kampaní. Určena je pro 1–5 hráčů od 12 let, ale dobře ji zvládnou i děti od 10 let. Hra vás zavede do kouzelné říše, ve které dračí řemeslníci tvoří užitečné výrobky a připravují jedinečná jídla. O jejich pomoc proto usilují všichni obchodníci ve městě.

Ve hře Draci v práci představujete mistry, kteří ovládají dračí řeč. Své draky budete posílat pomáhat do obchodů a sesílat kouzla, která umožňují zvyšovat kvalitu zboží. Za to budete zlepšovat svou pověst. Nejvyšším mistrem se stane ten, jehož pověst bude na konci hry nejlepší.

Obrázek: Herní materiál

Krabice hry skrývá bohatý herní materiál. Výrazný je herní plán, který zabere velkou část uprostřed vašeho stolu. Nejedná se ale o kartonovou desku, jak je u těchto her obvyklé, ale populární neoprenovou podložkou. Vymezuje místa pro velké karty obchodů, pro nabídku karet dračích řemeslníků, karet dračích mazlíčků a karet očarování. Figurky draků jsou dřevěné, stejně tak žetony pověsti. Mince a žetony zboří jsou z kartonu.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář