Hrajeme.cz
Nové hry

Escape Room 2 přináší nová úniková dobrodružství

Rozplétat záhady, rozlousknout nejrůznější šifry, získat správné kódy a společně uniknout do 60 minut, to všechno přináší dobrodružství únikové hry Escape Room z dílny Identity Games. Nyní se můžete pustit do nových čtyř scénářů druhé české edice této hry, kterou připravil Blackfire. Obsahuje vlastní zařízení Chrono dekodér, takže nemusíte mít první edici. Hra je určena pro 3–5 hráčů od 16 let a přináší o něco náročnější scénáře než první edice.

K vyřešení každé ze záhad budete muset zapojit svůj důvtip, a spolupracovat s ostatními. Čekají na vás různé druhy šifer a úkolů, takže se do hry zapojí všichni a každý si může najít tu svou, do níž se může pustit. Chrono dekodér vám přitom bude odměřovat čas a oznámí vám, pokud jste našli správný klíč. Nic vám nebrání používat různé funkce vašeho chytrého telefonu a dělat si poznámky. V této hře komponenty nebudete ničit, ale některé části popíšete či ohnete. Na stránce hry ale najdete vše potřebné, takže si hru bude moci zahrát i další skupina hráčů.

Escape Room: Úniková hra 2 obsahuje celkem 4 nové scénáře:

  • Dentista – Pravidelná kontrola u vašeho zubaře zpočátku probíhá jako obvykle. Usednete do zubařského křesla, místo vyšetření chrupu vás ale čeká maska a vy upadnete do bezvědomí.
  • Tajný agent – Stáváte se součástí tajného týmu, jehož úkolem je zneškodnit tajnou zbraň, která ohrožuje celý svět.
  • Záhadná vražda – Vyřešit vraždu je pro ostříleného detektiva hračka, ale co když se setká s něčím, co ještě nikdy neviděl?
  • Vesmírná stanice – Probudit se na daleké stanici vedle mrtvého astronauta není žádná legrace.

Stejně jako u ostatních únikových her platí, že si každý scénář zahrajete jednou. Díky novým scénářům vás čekají nové zážitky a společné prožití různých příběhů.


Související články:Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář