Hrajeme.cz
BleskovkyNové hry

Jízdenky, prosím! Legendy západu dorazily do našich končin

Hra Ticket to Ride, u nás Jízdenky, prosím, patří mezi legendární vláčkové hry pro celou rodinu. K přípravě nejnovější varianty, jejíž českou lokalizaci přichystal Blackfire, si Alan R. Moon přibral další dva zkušené parťáky, jedním je Rob Daviau a druhým Matt Leacock, kteří stojí například za sérií her Pandemic Legacy. Nové Jízdenky, prosím! Legendy západu jsou totiž legacy hrou, tedy hrou, která se s každou partií vyvíjí.

Hra je určena pro 2–5 hráčů od 10 let, kteří se ujmou své železniční společnosti a postupně v sérii partií ji budou rozvíjet. Základem jsou Jízdenky, prosím, jak je znáte, dostanete úkolové jízdenky, které vám stanoví, jaká místa na mapě máte pomocí tratí spojit. Krabice skrývá krabičky s dalším herním materiálem, které budete postupně „odemykat“. Vaším cílem bude vydělávat dolary, které na konci celé herní kampaně určí nejlepší společnost.

Těšit se můžete na výborně zpracovanou hru, která získala něco navíc. Skvěle si ji užijete především při hraní v rodině a s přáteli. Po odehrání celé kampaně získáte znovuhratelnou a jedinečnou deskovku.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář