Hrajeme.cz
BleskovkyNávodyNové hryPro rodinné hraní

Očekávaná rodinná hra Karak 2 je tu

V rámci Albi Albi Game Day odstartovalo Albi prodej nové rodinné hry Karek 2. Ta navazuje na populární a oceňovanou hru Karak od Petra Mikši a Romana Hladíka, a to jak herně, tak příběhem. Jedná se ale o samostatnou a o něco náročnější hru. Určena je pro 2–5 hráčů od 10 let. Pokud jste si původní Karak oblíbili, pak pro vás bude seznámení s novou hrou hračka. Její znalost ale není nezbytná. Pravidla jsou stále jednoduchá a přístupná.

V nové hře je potřeba nejen bojovat s nestvůrami, ale také budovat města a cvičit nové armády, abyste porazili silnější nestvůry a především Temného generála s jeho gardou. Během hry budete sbírat sbírat kameny duší. Zvítězí ten, kdo jich bude mít na konci hry nejvíce.

Ve hře tedy budete procházet a objevovat krajinu v okolí hradu Karak, získávat suroviny a za ně budovat své město. Jednoduše stavět budovy, které vám přinesou různé výhody. Jednou z nich je akce navíc, další verbování jednotek. Ty mají podobu kostek, které můžete použít při boji se silnými příšerami. Musíte se ale k nim propracovat. Za poražení příšery získáte odměnu, zbraň, kouzlo nebo něco dalšího.

Videonávod (Albi, délka videa: 36:41 min.):


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář