Hrajeme.cz
BleskovkyChystá se

Letos vyjde hra Jízdenky, prosím! Legendy Západu v legacy variantě

Blackfire dnes oznámil vydání nové samostatné hry z rodiny her Jízdenky, prosím! Bude se jmenovat Legendy Západu a stojí za ní trojice známých autorů Alan R. Moon, Rob Daviau a Matt Leacock, tedy původní autor Jízdenek, specialista na hry v legacy systému a odborník na kooperativní hry. A jak už tušíte, bude se jednat o hru v legacy systému, obdobně jako například Pandemic Legacy. Hra se postupně vyvíjí a trvale mění v závislosti na hráčích a jejich rozhodnutích.

Celosvětové i české premiéry se dočkáme ještě letos, a to 3. listopadu. Autoři novinky postavili na základech původní rodinné hry Jízdenky, prosím! Můžete ji také znát jako Ticket to Ride. Použili kompletní mapu USA. Celá kampaň bude rozdělena do 12 částí. Přinese nové mechaniky a možnosti, těšit se můžete na řadu překvapení. Čeká vás také příběhová linka, která bude jednotlivé díly propojovat.

Ve hře budete řídit svou vlastní železniční společnost v USA a budete usilovat získání bohatství. Čekají vás známé úkoly, ale i nečekané události a vynalézaví soupeři. Bez toho, že byste se rozvíjeli to tedy nepůjde. Pomohou vám v tom i nová pravidla a herní materiál, který budete postupně získávat.

Výhodou bude, že po dohrání celé kampaně získáte plnohodnotnou, znovuhratelnou deskovku.


Související články:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář