Hrajeme.cz
BleskovkyChystá se

Kampaň na hru High Frontier 4 All začala, můžete se zapojit

Na Kickstarteru můžete podpořit 4. vydání strategické hry High Frontier 4 All od Phila Eklunda. Díky Fox in the Box je součástí kampaně také česká jazyková verze (stačí, když si vyberete pladge Czech complete space explorer). Pokud tedy patříte mezi náročné hráče, kteří vyhledávají nové výzvy, pak by vám tato hra neměla ujít. Hra tedy není pro každého. Nová edice ale přinese výukovou hru, která vás seznámí s pravidly a mechanikami hry. Hráči v této hře zastupují společnosti, které zajišťují cestování do vesmíru a vydělávají na rozvoji obchodu a technologií. Cílem je zahájit výzkum a industrializaci sluneční soustavy. Hra je určena pro 1–5 hráčů od 14 let. Herní doba se pohybuje od 30 do 240 minut.

V první části hry rozvíjíte technologii, které vám umožní získat raketu. Ta vám umožní cestovat do vesmíru a prozkoumávat ho. Průzkum je důležitou součástí hry. Hledáte například vhodné místo, kde byste mohli postavit továrnu či založit kolonii. Hra poskytuje nepřeberné množství kombinací a možností. Každá partie proto bude jiná. Ve hře zvítězí hráč s nejvíce vítěznými body. Stejně jako jiné hry od Sierra Madre Games inspiroval se i High Frontier vědeckým poznáním a historií.

V krabici najdete základní i pokročilá pravidla hry, a také pravidla, která vám umožní navázat na trilogii Bios. Součástí budou i nové doplňující moduly, které přidají nové prvky a mechaniky. Otevřený systém hry umožní komunitě ji rozvíjet a přinášet další doplňky a moduly, a tím ji rozvíjet.

Hra High Frontier 4 All by měla být k dispozici do října 2020.

ODKAZ: Kampaň High Frontier 4 All na Kickstarteru (končí 16. listopadu v 17.59 h.)


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář