Hrajeme.cz
Pro rodinné hraníRady, nápady, tipy

Logopedi doporučují hry od Granny

Vybrané deskové hry od značky Granna získaly exkluzivní doporučení od Asociace klinických logopedů ČR. Z pohledu logopedů pomáhají hry aktivovat motorická a řečová centra v centrálním nervovém systému. Pomáhají zlepšovat kooperaci mezi jednotlivými funkčními oblastmi. Dětské hry značky Granna podle nich umí rozvíjet fantazii, jsou konstruktivní, budí pozitivní emoce, vyvolávají radost z úspěchů, cvičí paměť a jejich hráči získají nové dovednosti.

Radost z vítězství je zde odměnou za snahu a vytrvalost. Děti rozvíjejí své sociální a komunikační dovednosti, zdokonalují se v jemné motorice, slovní zásobě, strategii, plánování, ve schopnosti rozhodovat se. Hry doporučují nejen pro děti běžné populace, ale i pro děti s poruchami aktivity a pozornosti, protože je již od jejich 2 let učí soustředit a nerozptylovat se. Hry jsou zároveň vhodné i pro děti, které nejsou schopny zařadit se do kolektivu. Dětské společenské hry od značky Granna jsou skupinou vzájemně navazujících her, které spojuje společná grafika, filozofie, srozumitelnost a jednoduché instrukce.

Odkaz: Vybrané deskové hry značky Granna, které doporučuje Asociace klinických logopedů ČR, naleznete na webové stránce pygmalino.cz.

Granna-doporučení-logopedů-přehled-her

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář