Hrajeme.cz
Představení hryPro náročné

Lumpark aneb nejlepší zábavní park za každou cenu

Máte rádi pouťové atrakce a zábavní parky? Pak vyzkoušejte letošní novinku Lumpark, kterou u nás vydaly REXhry. Jedná se o strategickou hru s výraznými tematickými prvky. Během 8 kol se budete snažit vybudovat ten nejlepší Lunapark. Čeká vás velká konkurence a interakce mezi hráči. Zahrajete si ji ve 2–5 hráčích od 10 let (doporučena je od 14 let). Počítejte s hrací dobou okolo 25 minut na hráče (jak upozorňuje krabice). První hru můžete zkrátit na 6 kol, a tím ji urychlit.

Hra úspěšně prošla kickstarterovou kampaní, původně vyšla v roce 2017 pod názvem Unfair.

Hra obsahuje velké množství karet roztříděných do 6 tematických balíčků: Gangsterka, Džungle, Nindžové, Piráti, Roboti, Upíři. Ve hře jich využijete tolik, kolik je hráčů. Každý může vybrat jeden. Balíčky jsou sdílené, obsahují různé typy karet, které budete potřebovat. Před začátkem partie je musíte roztřídit podle rubové strany. Nejvíce je karet parku s atrakcemi a jejich vylepšeními, dále jsou tu karty událostí a plánů.

Herní plán slouží k vyložení nabídky karet. Zajímavostí je, že jednu stranu použijete, pokud u stolu sedíte proti sobě, druhou v případě, že sedíte vedle sebe.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář