Hrajeme.cz
Chystá sePřečtěte si

MindOK připravuje Pandemic Legacy: Season 1

Máme pro vás vás výbornou zprávu. MindOK připravuje české vydání hry Pandemic Legacy: Season 1, která přináší nový koncept. Pandemic získává kampaňový rozměr, umožní vám prožít příběh, který se nebude opakovat. Hru si zahrajete ve 2–4 hráčích během 12–24 sezení, záleží na tom, jak dobře bude vaše skupina hrát. Začínáte obdobně jako v klasickém Pandemicu, jako tým specialistů bojujete se zákeřnými nemocemi po celém světě, stavíte výzkumné stanice, hledáte lék. Každý hráč má svou postavu s jedinečnou schopností.

Pandemic-Legacy-Essen2015V tomto novém konceptu vám navíc běží čas. Během herního měsíce máte dvě šance splnit cíl daného měsíce. Když se vám to podaří, ihned postupujete do dalšího měsíce. Kampaň také zavádí nová pravidla a komponenty. Některé situace budou vyžadovat trvalou úpravu komponent. Znamená to například, že budete psát na karty či je trhat, a také umisťovat nálepky na herní plán. Vaše postava také může získávat nové vlastnosti.

Pandemic Legacy vyšel v loňském roce. V krátkém čase se dostal na první místo herního portálu BoarGameGeek. Je to obdivuhodný výkon, který vypovídá o tom, že hráče opravdu zaujala. Autory jsou Matt Leacock a Rob Daviau.

České vydání by se mohlo objevit do konce léta (pravděpodobně v srpnu).

Mohlo by vás také zajímat

3 komentáře

Jaké jsou nominace na cenu Golden Geek 2015 | Hrajeme.cz 8.3.2016 at 23:29

[…] vydání připravuje Blackfire), Krycí jména (CGE a MindOK), Mysterium (chystá Blackfire), Pandemic Legacy (chystá MindOK), Through the Ages: Nový příběh civilizace (CGE a MindOK), Marco Polo (Albi), […]

Jaké novinky připravuje MindOK v roce 2016 | Hrajeme.cz 20.1.2016 at 23:49

[…] MindOK připravuje Pandemic Legacy: Season 1 Chystá se […]

Připojte svůj komentář