Hrajeme.cz
Herní akce

Navštivte veletrh hraček a her FOR TOYS v Praze

Od čtvrtka 8. října do neděle 11. října můžete navštívit 6. veletrh hraček a her FOR TOYS, který se již tradičně uskuteční na výstavišti v pražských Letňanech. Na jednom místě se můžete seznámit s novinkami, které obohatili nabídku hraček a her českých výrobců, vydavatelů a distributorů. Z vydavatelů deskových her zde najdete například Albi, Efko, Dino, Ditipo (zastupuje značku Orchard Toys), Lego, MindOK, Pygmalino (zastupuje značku Granna) či REXhry.

FOR_TOYS_-_webS FOR TOYS souběžně probíhá veletrh potřeb pro děti a kojence (FOR BABIES), veletrh videoher a interaktivní zábavy (FOR GAMES) a modelářský a hobby veletrh MODEL HOBBY. Je to největší akce zaměřená na potřeby pro děti, hračky a hry u nás. Zajímavá může být především pro rodiče, učitele a všechny hravé lidi.

Výhodou je, že si na veletrhu můžete udělat představu o aktuálních novinkách a hry si na místě vyzkoušet. Navíc pořídíte za zvýhodněné veletržní ceny.

Součástí programu jsou i nejrůznější doprovodné akce. Především pro děti bude lákadlem skákací městečko s různými atrakcemi.

 

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Cenu Grand Prix na veletrhu FOR TOYS získala novinka Photo Pixel Art | Hrajeme.cz 19.10.2015 at 22:09

[…] se pražského veletrhu hraček FOR TOYS zúčastnilo 208 vystavovatelů z České republiky. Společnost Pygmalino získala hlavní cenu v […]

Připojte svůj komentář