Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: Ve čtvrtek 7. dubna začíná veletrh FOR KIDS

Už podvanácté se bude na výstavišti v pražských Letňanech konat veletrh potřeb pro děti FOR KIDS. Společně s dalšími třemi veletrhy pro rodinu a volný čas otevře své brány již ve čtvrtek 7. dubna a potrvá až do neděle 10. dubna.

Novinkou letošního ročníku je přesunutí veletrhu do haly číslo 1. „V současné době je na veletrh přihlášeno více než šedesát vystavovatelů. Mezi prvními přihlášenými jsou tradičně společnosti, které mají ve svém sortimentu především kočárky a autosedačky,“ říká manažerka veletrhu Hana Kovářová. Chybět zde nebudou ani vystavovatelé nabízející kola a koloběžky. Sportovně zaměření rodiče si zde budou moci zase vybrat z bohaté nabídky vozíků za kočárky. Vyzkoušet i zakoupit za zvýhodněnou veletržní cenu budete moci novinky od Albi.

For-Kids-ilustraceNedílnou součástí veletrhu je atraktivní doprovodný program, který letos bude více než pestrý. „Novým partnerem doprovodných programů se pro letošní rok stala Česká obec sokolská, která představí dovednosti svých svěřenců v oblasti sportovní a akrobatické gymnastiky, tance, stepu a dalších odvětvích. Ukázky budou pro diváky k vidění na pódiu ve Vstupní hale výstaviště. Další přehlídka sportů pod záštitou České obce sokolské bude potom probíhat přímo v centru dění veletrhu FOR KIDS, tedy v hale 1. Veletržní dění oživí rovněž nejrůznější hudební a pěvecká vystoupení. Chybět nebude doprovodný program sdružení Ulice dětem,“ vyjmenovává Hana Kovářová. Na své si zde ovšem přijdou i čerství rodiče, kteří se budou moci zapojit do ukázkových lekcí babyogy pod vedením zkušené a certifikované lektorky Lenky Gajdoštíkové. To, že s dětmi lze pracovat již od šesti měsíců a rozvíjet jejich schopnosti, ukáže zase lektorka Studia Pohybu – Cesta s Montessori Monika Němcová.

Po krátké pauze zavítá na výstaviště Bibliobus nabízející možnost nejen zapůjčení knížek, ale také získání čtenářského průkazu. Pro malé řidiče bude na FOR KIDS opět připraveno dopravní hřiště a chybět nebudou ani závody čtyřkolek.

A pozor! Každý, kdo si zakoupí vstupenku na veletrh FOR KIDS, získá zdarma dětskou vstupenku do Království železnic, které se pro rok 2016 stalo partnerem veletrhů pro děti v Letňanech. Vstupenka na veletrh pro děti navíc platí i pro souběžně probíhající akce – veletrhy FOR PETS, FOR TRAVEL a FOR SENIOR, takže si na své přijde opravdu každý člen rodiny.

FOR-KIDS-logoZákladní informace:

  • KDY: 7.–10. dubna 2016, otevřeno je od 10 do 18 hodin (v neděli do 17 hodin)
  • KDE: výstaviště Praha-Letňany, Beranových 667, Praha 9
  • KDO: široká veřejnost
  • Vstupné: plné 150 Kč, 100 Kč při registraci po internetu

 

Odkaz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář