Hrajeme.cz
Nové hryVideoVideopředstavení

Ninja karty: Pošli to dál je trochu jiná hra, přijměte výzvu

MindOK připravil netradiční hru Ninja karty: Pošli to dál, která pro vás bude představovat výzvu a zábavu současně a postaví vás před nečekané úkoly, které vás uvedou do nečekaných situací a přinesou neopakovatelné zážitky ze setkání s lidmi ve vašem okolí. Tato karetní hra je určena pro jednoho hráče od 12 let.

Cílem hry je potkávat se s neznámými lidmi. Stačí, když si pořídíte balíček Ninja karet, vyberete si kartu a začnete plnit misi. Když ji splníte, kartu pošlete někomu dalšímu, tím uvedete hru do pohybu, takže může začít žít vlastním životem. Cizí lidé se stanou součástí hry. Každá karta má navíc unikátní kód, díky kterému můžete sledovat její cestu za dobrodružstvím.

Například: Vaším úkolem je zakřičet na neznámého člověka: Máš babu! A předat mu kartu. Nebo máte za úkol udělat si selfíčko s neznámým člověkem, dát dárek „jen tak“, porazit soupeře v duelu. Úkoly jsou jednoduché, především jde o zábavu, do které zapojíte i jiné.

Ninja karty pořídíte ve vybraných obchodech.

Hru si vyzkoušel Denis z populární DenisTV a vy se na něj můžete podívat přímo v akci. Na konci videa vás také čeká soutěž o hru (délka videa: 5:29 min.):

 

Odkazy:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář