Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: Novojičínské deskohraní vás uvítá 8. a 9. září

V Novém Jičíně ve středisku volného času Fokus se v pátek 8. září a sobotu 9. září uskuteční Novojičínské deskohraní – festival deskových her. V rámci Moravskoslezského kraje jde o unikátní akci, neboť vám zde představí své hry všichni hlavní distributoři deskových her v ČR. Čekají na vás také nejrůznější dárky a také deskové hry jako ceny v soutěžích. Jedná se o nekomerční akci, která doplňuje slavnosti města Nový Jičín.

Páteční program je primárně koncipován pro školy, sobotní pro širokou veřejnost. Žáci i učitelé se zde budou moci seznámit s cca 200 hrami. Některé novinky zde budou mít dokonce předpremiéru, takže si je zde budete moci vyzkoušet ještě předtím, než budou v obchodech (například Hatla Matla, Empatia). Budou zde hry všech žánrů a pro všechny věkové skupiny. Na festivalu budou prezentátoři, kteří vám jednotlivé hry představí.

Chybět nebudou různé soutěže pro všechny věkové skupiny a v rozličných hrách – AZ Kvíz, Slož to, Timeline, Goblíci jedlíci – a také turnaje – Kvak!, Mölkky, Osadníci z Katanu, Vládce Tokia, Splendor, 7 divů světa DUEL. Na turnaje se hlaste prostřednictvím Facebooku.

Základní informace:

  • KDY: 8. září od 8 do 20 hodin, 9. září od 9 do 20 hodin
  • KDE: Středisko volného času Fokus, K Nemocnici 1082/23, Nový Jičín
  • KDO: široká veřejnost
  • Vstupné: zdarma

 

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář