Hrajeme.cz
Nové hryPro náročné

Nová Kalifornie přináší do hry Fallout nové možnosti

Nová Kalifornie je velmi očekávané rozšíření deskové hry Fallout, které vám umožní i kooperativní hru. Již je k dispozici v češtině, takže se můžete pustit do hry. V krabici najdete pět nových přeživších, které si můžete vybrat pro hru jakéhokoliv scénáře, tedy i ze základní hry. Je zde také balík nových karet, které zpestří hru.

Především ale v rozšíření najdete dva nové scénáře a čtyři doplněné verze původních scénářů, takže u nich můžete využít nové úkoly a mapové dílky. Ve scénáři „Nová Kalifornie“ vyhrají, nebo prohrají všichni hráči společně. Umožní vám proto více se soustředit na příběh a spolupráci. Zvítězíte, pokud žeton moci s hvězdou postoupí na poslední pole ukazatele moci. Naopak prohrajete, pokud se tam dříve dostane žeton štítu. Druhý scénář je kompetitivní a jmenuje se „Mistrův vzestup„.

Pokud vás desková podoba Falloutu zaujala, pak byste neměli Novou Kalifornii minout. Výrazně obohacuje variabilitu scénářů a přináší pravidla pro kooperativní hru, po které hráči hodně volali.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář