Hrajeme.cz
Nové hry

Novinky Dino: Lovci pokladů, Války mágů či Rychlá 8

Dino během podzimu přineslo hned několik novinek. Mezi nimi původní českou hrou Amytis: Visuté zahrady od Oldy Rejla, kterou jsme vám podrobně představili (viz článek Vybudujte visuté zahrady pro Amytis). Další novinkou je již legendární česká hra Lovci pokladů, která vychází v nové edici. Další hrou je například Války mágů, která se snažíte stát nejmocnějším mágem. Rychlá 8 je pak logická hra pro hraní v rodině.


Lovci pokladů

– pro 2–4 hráče od 6 let

Na mořské hladině se setkaly lodě čtyř kapitánů, kteří sem připluli z různých světových stran. Přivedl je stejný cíl ‒ objevit a zmocnit se zlata z dávno potopených korábů. Jsou rozhodnuti vyrvat moři jeho tajemství, či připravit o kořist soupeře. Kdo získá nejvíc pokladů a vrátí se z námořní výpravy jako vítěz? Záleží na štěstí a vašich taktických schopnostech.


Války mágů

– pro 2–5 hráčů od 10 let

V této hře se stáváte temnými mágy. Sbíráte suroviny, vysíláte průzkumníky, verbujete příšery, rabujete lidské osady i okolní panství a snažíte se zbohatnout. Jen tak se stanete nejmocnějším z temných mágů. Svižná akční hra s neotřelými herními mechanismy.


Rychlá 8

– pro 1–4 hráče od 7 let

Létejte po městě rychlostí světla. Vyrovnejte své elektrony do řady, aby mohl protékat proud a nechte své soupeře daleko za sebou. Kdo první seřadí elektrony podle zadání karty v nabídce, získá body. Rychlá hra podporuje logické uvažování.


Harry Potter Sequence

– pro 2–12 hráčů od 7 let

Klasická hra Sequence s oblíbenými charaktery z Harryho Pottera. Proměňujte karty z ruky za žetony na herním plánu a sestavte jako první pětici svých žetonů.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář