Hrajeme.cz
Chystá se

Novinky, které letos připravuje Piatnik: pizza, pejsci a bomba

Pro tento rok připravuje řadu novinek také Piatnik. Několik z nich vám dnes stručně představíme. Jedná se o dětské a rodinné hry.


Mozzaroller

V této hře představujete rychlé rozvozce pizzy. Vaším úkolem je správně obložit pizzy, a splnit tak co nejvíce přání zákazníků. Podaří se vám prosadit v silné konkurenci rozvozců pizzy? Uvidíte, jak vám budou přát kostky.

Hra je určena pro 1–4 hráče od 7 let.


Go Doggy Go

Připravte se na závod vašich čtyřnohých mazlíčků. Zvítězí hráč, jehož jezevčík protne zadními tlapkami cílovou pásku. Smůlu bude mít ten hráč, jehož pes se v průběhu závodu bude prodlužovat a prodlužovat.

Hra je uřčena pro 2–4 hráče od 4 let.


4Mation

Jedná se o hru s kostkami. Snažíte se co nejrychleji položit své 4 kostky do vodorovné, svislé nebo diagonální řady. Při utváření řady můžete kostky přikládat pouze k naposledy položené kostce. Zní to jednoduše? Hra prověří váš bystrý úsudek.

Hra je určena pro 2 hráče od 6 let.


Tik Tak Bum Chain Reaction

Těšit se můžete na novou edici hry s tikající bombou. Budete vytvářet slovní řetěz, aniž by došlo k jeho přerušení. Tikající bomba vám ale na klidu nepřidá, navíc, když může měnit směr. Zachovejte chladnou hlavu a uveďte správné slovo z volné kategorie. Musí začínat na poslední písmeno slova vysloveného předchozím hráčem.

Hra je určena pro 2 a více hráčů od 12 let.


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář