Hrajeme.cz
Představení hryPro děti

Ovečky hop! jsou dětskou hrou pro rodinné hraní

Dnes se blíže podíváme na novinku, která je určena předškolákům a školákům. Je to hra Ovečky hop!, ve které musíte spolupracovat, abyste ochránili své stádo oveček před zlými vlky. Hra je určena pro 1–4 hráče od 5 let. Jednu partii zvládnete do 15 minut. Hra pochází z dílny Space Cow, české vydání připravil Blackfire.

Vaším úkolem ve hře je dovést stádo oveček zpátky do salaše, kde budou přes noc v bezpečí. Na cestě ale číhají dva vlci, kteří doufají, že chytí zatoulanou ovci. Zvítězíte, pokud do salaše dostanete více ovcí než jich vlci chytí. Zvolit si můžete základní verzi hry doporučenou pro první partie a strategičtější s doplněnými žetony.

Obrázek: Herní materiál

Hra vás a vaše děti zaujme už svou krabičkou, kterou rozložíte a proměníte ji tím na herní plán. Vnitřek krabičky slouží jako ohrada a prostor pro odkládání žetonů. Všechny součásti jsou ilustrované a mají originální grafiku. Součástí hry jsou také dřevěné žetony oveček, speciální hrací kostka a žetony vlků. Speciální kartonové žetony využijete při strategičtější variantě hry.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář