Hrajeme.cz
Představení hryPro náročné

Panství hrůzy získalo s rozšířením Za prahem nové scénáře

Panství hrůzy je jedinečná příběhová hra zasazená do universa Arkham Horroru, která má stále co nabídnout. Není tedy divu, že i u nás vycházejí nová rozšíření. Jen je škoda, že tomu tak není častěji. Po Svatyni soumraku z roku 2019 a Děsivých výpravách, které vyšly v roce 2020, jsem se dočkali rozšíření Za prahem. Jeho součástí jsou dva digitální scénáře, k nimž poskytuje nové mapové dílky, karty, příšery a vyšetřovatele. Jednoduše je přidáte k hernímu materiálu základní hry.

Novinkou je přesouvání mapových dílů. Když vás k tomu aplikace vyzve, přesunete mapový díl na nové místo podle pokynů. Novou součástí hry jsou také žetony klíče. Předměty s žetonem klíče nelze vyřadit ze hry. Takový předmět má vlastnost Klíč a Důkaz.

Připomínám, že Panství hrůzy (2. ed.) je kooperativní hra řízená aplikací, která je určena pro 1–5 hráčů od 14 let. Vaším úkolem je shromáždit potřebné důkazy a stopy a vyřešit záhady zvoleného scénář. Společně musíte překonávat překážky a řešit hlavolamy. Vše je zasazeno do hororového světa H. P. Lovecrafta.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář