Hrajeme.cz
Chystá se

Blackfire chystá rozšíření her Bloodborne, Panství hrůzy a Res Arcana

Rozšíření to nemají vždy jednoduché, respektive jejich česká vydání. Hry Bloodborne: Desková hra, Panství hrůzy a Res Arcana se rozšíření dočkají, a to i několika. Pokud patří mezi vaše oblíbené, pak se můžete těšit a obohacení hry a jejích možností.

Blackfire potvrdil, že vydá v češtině dvě rozšíření deskové hry Bloodborne. Jedno se v originálu jmenuje Chalice Dungeon (2020). Zavede vás do dalšího místa, které je plné nejrůznějších monster. Rozšíření vám umožní zúčastnit se jednorázových lovů, nebudete tedy muset procházet celou kampaní. Vaším cílem je najít bosse, který vládne podzemí. Druhé se jmenuje Forsaken Cainhurst Castle (2021). Jedná se o velké rozšíření, které přinese dvě kompletní kampaně a další vedlejší mise. Těšit se můžete na nové nepřátele a bossy.

Panství hrůzy je již prověřená kooperativní hra, v níž prožijete hororové příběhy H. P. Lovecrafta na vlastní kůži. Nová dobrodružství přinese rozšíření Beyond the Threshold: Expansion (2017). Čeká vás vyšetřování nových záhad plných děsu a temnoty.

Dvou rozšíření se dočká také karetní hra Res Arcana, která je plná magických esencí. Lux et Tenebrae (2019) rozšíří hru až pro 5 hráčů. Přinese nová místa moci, artefakty, mágy, monumenty a magické předměty, a také zcela nové svitky a démony. Perlae Imperii (2021) je druhé rozšíření hry Res Arcana. Přidává do hry novou esenci – perly. Otevřou nové cesty k vítězství.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář