Hrajeme.cz
Nové hryPro děti

Piatnik má pro děti 4 nové hry

Tento týden přinesl také Piatnik čtyři nové hry, které jsou určeny především pro děti a hraní v rodině. Jsou to především jednoduché hry pro předškoláky a školáky zaměřené na postřeh a paměť.

Piff Paff & Friends

Hra je určena pro 2–4 hráče od 5 let. Obsahuje malý přehrávač, který navozuje atmosféru podmořského světa. Malý čtverzubec si totiž rád hraje na babu. Hráči si během hry babu předávají. Jakmile zazní místo bublání klakson, kolo končí. Kdo má právě babu, ztratí jednu ze svým bublinek a hra může pokračovat. Ve hře zvítězí ten, kdo má na konci hry alespoň jednu bublinku.


Bull´s Eye

Jedná se o rychlou postřehovou hru, kterou si zahrajete ve 2–5 hráčích od 5 let. Pomocí přísavek se snažíte co nejrychleji chytit správnou destičku. Za ně získáváte body.


Farmer Jones

Hra je určena pro 2–4 hráče od 4 let. Herní doba se pohybuje okolo 15 minut. Ve hře se snažíte pomoci zapomnětlivému farmáři s jeho zvířátky. Budete hledat ztracená zvířata a předměty. Jedná se o jednoduchou paměťovou hru.


Old & New

Tato hra je určena pro 2–6 hráčů od 8 let. Je to paměťová hra, ve které budete hledat obrázky, které spolu souvisí, podobně jako v pexesu. Spojovat budete vynálezy, které se během několika let či desetiletí velmi výrazně proměnily.


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář