Hrajeme.cz
Představení hryPro děti

Polapte Fantastická zvířata, rozprchla se po New Yorku

Ukázka hry.

Populární film Fantastická zvířata a kde je najít získal svou deskoherní stejnojmennou podobu. O tom, že se jedná o oficiální licenci, napovídá již obálka s hlavními hrdiny. Hra je určena pro 1–6 hráčů od 4, 7 a 12 let. Skrývá totiž tři herní režimy s různou náročností, takže v krabici vlastně najdete hned 3 hry. Ve všech budete hledat fantastická zvířata, která se rozprchla po městě.

V krabici najdete herní plán New Yorku s vyznačenými místy, několik balíčků s různými typy karet, žetony a kartonové figurky se stojánky. V každém ze tří herních režimů budete potřebovat jen určité herní komponenty.

Chytač začátečník

První hra se jmenuje Chytač začátečník. Budete potřebovat jen hrací plán, žetony zdrojů, karty a žetony zvířat. Využívá jednoduchý mechanismu hoď a běž, hodíte si kostkou a posunete se o daný počet polí libovolným směrem. Zde otočíte žeton. Pokud je na něm zvíře, vezmete si jeho kartu. Kdo pochytá 3 zvířata, vyhrává.

Tato hra je určena dětem od 4 let. Hra je triviální a velmi náhodná. Jedinou zajímavostí jsou „zkraty“ mezi políčky s modrým okrajem.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář