Hrajeme.cz
Představení hryPro rodinné hraní

Ponořte se do Vzpomínek v nové kooperativní hře ze světa Zombie Kidz

Blackfire přinesl novou kooperativní hru Vzpomínky zasazenou do oblíbeného světa Zombie Kidz. Jedná se o samostatnou hru určenou pro 1–4 hráče od 7 let. Čekají vás tři dobrodružné kapitoly, které se snažíte vyřešit, abyste zachránili planetu Zemi před zombíky. Hrozí totiž, že se všichni lidé promění v bezduché žrouty mozků. Poslední nadějí je zařízení, které vám dovolí cestovat do vzpomínek.

Hra volně navazuje na úspěšné kooperativní hry Zombie Kidz a Zombie Teens. Ty obsahují tajné obálky, které postupně odemykáte. Hra tak získává nová pravidla a možnosti a hru tak rozvíjí. Vzpomínky jsou hrou z trochu jiného žánru. Je to detektivní hra, která je založena na obrázcích. Pokud se vám podaří všechny úkoly vyřešit, uspějete a zachráníte Zemi, v opačném případě všichni prohrajete.

Obrázek: Herní materiál

Hra obsahuje několik sad karet, celkem 80 příběhových karet rozdělených do tří balíčků pro tři dobrodružství. Dále zde najdete velké a malé speciální karty. Nechybí ani zalepené obálky a krabička s překvapením, které budete moci otevřít až v průběhu hry.

S pravidly se seznámíte rychle, jsou na dvou stránkách. Zbytek knížečky je zapečetěný, stránky odhalíte až během hry.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář