Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Postavte si svůj Dům snů

V nové rodinné hře si s trochou štěstí a umu postavíte nejlepší dům. Hra se jmenuje Dům snů a právě ji u nás vydal Blackfire. Zahrajete si ji ve 2–4 hráčích od 7 let. Pravidla jsou jednoduchá a hra je přístupná pro hraní v rodině či s přáteli. Dobře si tedy zahrajete i s příležitostnými hráči. Jednu partii zvládnete okolo 30 minut.

dum-snu-ukazka-domuSvůj dům snů si budete stavět postupně během 12 kol. Dům budete rozšiřovat pomocí karet různých místností a vybavení. Rozhodujete o tom, jaké místnosti budou vedle sebe a v jakém ze tří podlaží. Například za koupelnu v každém ze dvou horních pater získáte bonus, více bodů za velký obývák a bod navíc za klavír. Správné umístění karet místností je tedy klíčové. Snažíte se je umisťovat tak, aby vám na konci přinesly co nejvíce bodů. Zvítězí ten nejlepší dům, s nejvyšším součtem bodů.

V každém kole získáte až dvě karty. Zpravidla to bude jedna místnost a jedna zvláštní karta. O místnostech již byla řeč. Zvláštní karty pak přináší něco navíc, co vám dá nějakou tu výhodu. Můžete shromažďovat střešní karty a za dokončenou střechu inkasovat doby či získávat karty vybavení. Nářadí budete moci využít kdykoliv během vašeho tahu, a tím si upravit nabídku karet. Pomocníci vám zas pomohou změnit rozložení místností na konci hry, abyste si svůj dům vylepšili.

Hra má krásně ilustrované karty se smyslem pro detail, takže váš návrh bude bude vždy vypadat dobře.

Herní materiál.Nabídka.Karty místností.Zvláštní karty.Vnitřek krabice.

 

Dům snů v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář