Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: Mnozí se již ptají: Je Severské hraní?

Již dvanáctý ročník tradiční podzimní akce Severské herní proběhne 15.–20. listopadu v rekreačním středisku STAP ve Sloupu v Čechách. Začíná úterní večeří (cca 20 hod) a končí nedělním obědem (cca 13 hod).

Stejně jako loni i letos vás čeká volné hraní vámi přivezených her, a také několik turnajů. Zatím organizátoři připravují následující program:

  • Po čtvrteční večeři již standardní turnájek v Bangu.
  • V pátek a v sobotu večer turnaj tříčlenných družstev Trojkoruna (Mombasa, Klub ztroskotanců a Zepter von Zavonder).
  • Na nedělní dopoledne chystá Slávek turnaj pro děti.

Program se může ještě operativně měnit. Více o turnajích, přesný časový rozvrh a vůbec další potřebné informace obdržíte v případném dalším infomailu. Akce proběhne pár týdnů po slavném Essenu, a tak je téměř jisté, že ve Sloupu budeme mít možnost si prohlédnout, zahrát a snad i koupit nejžhavější herní novinky. K dispozici bude opět i Bazar her, ve kterém můžete poskytnout k prodeji či výměně své hry.

Akci sponzorují následující firmy: Albi, CGE, Fantasy obchod, MindOK.

Místo konání: Sloup v Čechách se nachází mezi městy Česká Lípa a Nový Bor (cca 100 km od Prahy). Ubytování účastníků (většinou v dvou a třílůžkových pokojích) a stravování (snídaně, oběd, večeře) je zajištěno v jednom objektu.

Cena je stále velmi příznivá, a to 360 Kč/den (plná penze) + 60 Kč organizační poplatek za osobu. Plná penze zahrnuje: 200 Kč ubytování, snídaně 35 Kč, oběd 65 Kč a večeře 60 Kč (děti do 12 let mají cenu na každé položce o pár korun nižší (160 Kč, 30 Kč, 60 Kč a 50 Kč).

Přihlášky: Pokud máte zájem se akce zúčastnit, stačí poslat mail se jménem (jmény), předpokládanou dobou pobytu (od kdy do kdy) – budete zařazeni do seznamu, a tím přihlášeni. Bohužel STAP má omezenou kapacitu cca 70 lůžek, proto při vyšším zájmu budeme nuceni postupovat podle pořadí „přihlášek“. Takže máte-li chuť se akce zúčastnit, neváhejte a přihlaste se na DavidCichak@seznam.cz.

Na příjemně společně prožité dny plné hraní her se těší organizátoři

David Cichák, Věrka Cicháková a Slávek Jindra

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář