Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o novinku Celestia

Soutěžit o hru Celestia můžete do 18. října. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Celestia je krásně provedená rodinná hra, kterou právě vydal Blackfire. Figurky hráčů putují ve vzducholodi za dobrodružstvím po stopách Gullivera, který marně hledal úžasná města Celestie. Jeden hráč ji jako kapitán v každém kole vede a musí překonávat rozličné překážky. Ostatní hráči se pak rozhodují, zda věří v jeho úspěch, nebo ne. Pokud mu věří, mohou získat více za objevené poklady, ale také nic. Když vystoupí, mají určité body jisté. Každý tedy musí zvažovat riziko. Díky jednoduchým pravidlům si zahrajete v rodině i s příležitostnými hráči.

Termín soutěže: 5.–18. října 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. V kolika hráčích si hru Celestia můžete zahrát?

2. Kdo vytvořil ilustrace ve hře Celestia?

3. Jaké novinky vydal Blackfire nyní v září či říjnu? Jmenujte alespoň tři hry.

4. Anketa: Podle čeho zpravidla vybíráte novou hru? počet hráčů / téma / cena / složitost pravidel / délka hry / grafika / jiné

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

Blackfire-logo

 

 

 

 

 

Celestia v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář