Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: GameCon 2019 začíná již 18. 7. v Pardubicích

Červenec tradičně patří největšímu festivalu nepočítačových her u nás. Letos na GameCon můžete vyrazit od 18. do 21. 7. do Pardubic. Užijete si zde her na nepřeberné množství způsobů. Letos se akce oděla do pirátského hávu. Vybrat si můžete deskovky, RPG, LARP, wargame, přednášky, turnaje, workshopy, akční hry, únikovou místnost a další programy.

Na GameConu se uskuteční celá řada turnajů v deskových hrách, například v hrách Azul, Dominion, Kombo Afrika (s křtem), Osadníci z Katanu, RONE, V pasti. Máte také příležitost pustit se do epických deskovek jako Diplomacie, Eclipse, Gloomhaven, Chaos in the Old World, Nemesis, Rising Sun, This War of Mine. Své pevné místo zde má mistrovství v české hře na hrdiny Dračí doupě.

Festival je otevřenou akcí, které se může zúčastnit každý zájemce o hry. K dispozici je velká herna, která je otevřena od 8 hodin ráno do 3 hodin v noci. Zde se nemusíte registrovat. U dalších aktivit je potřeba se na GameCon registrovat a přihlásit se. Pokud už je většina aktivit plná, stále můžete přijít jako náhradník. Setkáte se s mnoha příjemnými a aktivními lidmi.

Základní informace:

KDY: 18.–21. července 2019

KDE: Kulturní dům Dukla, Gorkého 2573, Pardubice

KDO: široká veřejnost, příznivci her

ZA KOLIK: Vstup na GameCon zdarma, vstupné do deskoherny je dobrovolné. Platíte jen aktivity, které si opravdu zapíšete, a zázemí, které využijete.

Další podrobnosti najdete na webových stránkách GameGonu:

  • GameCon na webu – přihlášky, detailní program, organizační podrobnosti

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář