Hrajeme.cz
Herní akceVideo

Pozvánka: Užijte si hraní na GameConu v Pardubicích

Už víte, co budete dělat v létě? Pokud si chcete užít nejrůznějších her dosytosti, pak se vydejte 20.–23. července na GameCon do Pardubic. Uskuteční se již 23. ročník tohoto největšího festivalu nepočítačových her. Opět se můžete těšit na stovky her: deskové a karetní hry, RPG, larpy, akční hry, wargaming, mistrovství světa v Dračím doupěti, pohybové workshopy a spoustu dalších zážitků a aktivit. Leitmotivem je letos AI – umělá inteligence.

Festival je otevřenou akcí, které se může zúčastnit každý zájemce o hry. K dispozici je velká herna, ve které můžete hrát od 9 hodin ráno do 3 hodin v noci. Zde se nemusíte registrovat. U dalších aktivit je potřeba se na GameCon registrovat a přihlásit se. Pokud už je většina aktivit plná, stále můžete přijít jako náhradník. Setkáte se s mnoha příjemnými a aktivními lidmi.

Zúčastnit se můžete soutěže o slevu na celkovou cenu GameConu. Stačí, když do 30. 6. pošlete organizátorům fotku, grafiku, obrázek nebo klidně i video, na kterém bude váš oblíbený robot nebo android a hláška, proč by právě on rád jel na GameCon.

Základní informace:

KDY: 20.–23. července 2017

KDE: Kulturní dům Dukla, Gorkého 2573, Pardubice

KDO: široká veřejnost, příznivci her

ZA KOLIK: Vstup na GameCon zdarma, vstupné do deskoherny je dobrovolné. Platíte jen aktivity, které si opravdu zapíšete, a zázemí, které využijete. Využít můžete také hned několika slev, díky kterým můžete výrazně ušetřit.

Další podrobnosti najdete na stránkách GameGonu:

  • GameCon na webu – přihlášky, program, organizační podrobnosti, soutěž

 

Následující video vám umožní nahlédnout do dění na minuléme GameConu:

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář