Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: GameCon 2018 vás v červenci přivítá opět v Pardubicích

V červenci můžete vyrazit do Pardubic na GameCon a užít si her a hraní všeho druhu, konkrétně od 19. do 22. července. Je to největší festival nepočítačových her u nás, který má již téměř 25letou tradici. Co pro vás organizátoři chystají? Čekají na vás stovky deskových her, velké množství RPG, originální komorní LARPy nebo třeba monumentální wargamingové bitvy (naučí vás dokonce barvit figurky). Pokud budete chtít vyrazit ven, můžete se těšit na spoustu akčních her, šifrovaček a užitečných workshopů, které vás zavedou do parků a okolních ulic města. To všechno bude tentokrát probíhat ve westernovém stylu, takže si nezapomeňte vzít alespoň klobouk.

Festival je otevřenou akcí, které se může zúčastnit každý zájemce o hry. K dispozici je velká herna, která je otevřena od 8 hodin ráno do 3 hodin v noci. Zde se nemusíte registrovat. U dalších aktivit je potřeba se na GameCon registrovat a přihlásit se. Pokud už je většina aktivit plná, stále můžete přijít jako náhradník. Setkáte se s mnoha příjemnými a aktivními lidmi.

Základní informace:

KDY: 19.–22. července 2018

KDE: Kulturní dům Dukla, Gorkého 2573, Pardubice

KDO: široká veřejnost, příznivci her

ZA KOLIK: Vstup na GameCon zdarma, vstupné do deskoherny je dobrovolné. Platíte jen aktivity, které si opravdu zapíšete, a zázemí, které využijete. Využít můžete také hned několika slev, díky kterým výrazně ušetříte.

Další podrobnosti najdete na webových stránkách GameGonu:

  • GameCon na webu – přihlášky, program, organizační podrobnosti, soutěž

 

Foto z GameConu 2016.Foto z GameConu 2016.Foto z GameConu 2016.Foto z GameConu 2016.

Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář