Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka na 10. ročník herního festivalu Goliáš a David

Je to neuvěřitelné, ale utekl další rok. Ve větvích šustí listopad, a tím pádem i další ročník festivalu Goliáš a David. Věřte tomu nebo ne, ale je to už 10. ročník. Odehraje se za dva týdny 14. a 15. listopadu ve Staňkově, kousek od Plzně.

Samozřejmě hlavní náplní je přivézt a shromáždit deskovky nové i starší, ale pokud možno kvalitní, které si zahrajete v hlavním herním sále. Pokud patříte mezi ty, kterým občas připadá, že nemáme ve volném hraní drsnější a složitější kousky, tak vězte, že právě pro vás jsou určeny deskovky zařazené do prostoru kina. S plným servisem se budete moci naučit a zahrát letošní pecky, kterými jsou například XCOM, Zaklínač či Kemet.

Goliáš-a-David-2015-upoutávkaPo drobném váhání jsme se domluvili se vstřícným panem Pivrncem, který nám letos ošéfuje bufet, a to jak po stránce pitné, tak i po stránce jídelní. Takže chleby s máslem a suchým salámem případně jiné zhůvěřilosti poklidně zanechte doma maminkám.

Deskovky jsou deskovky. Ale přesto jsme se letos rozhodli festival opepřit únikovou hrou z pera a rukou Vaška Reimaiera, geokeší s festivalovým CWG pod patronací Honzy Kazdy či znovuobnovením divadelních představení pro děti v režii divadelního souboru Jabada.

Kvůli malému využití jsme se letos rozhodli nezřizovat mateřské centrum. Bude-li to jen trochu možné, uděláme pro rodiče a jejich ratolesti nějaký dětský hrací kout, prostor či zázemí. Ale zatím neslibujeme, protože trošku válčíme s místem. Ostatně jako vždy.

Odkaz: Webové stránky festivalu Goliáš a David

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář