Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: Od 23. do 24. listopadu se v Pardubicích koná Festival her a hraček

Příští víkend 23. a 24. listopadu můžete v Pardubicích vyrazit na již 5. ročník Festivalu her a hraček pro malé i velké. V ABC Klubu Pardubice na vás budou čekat nové deskové hry, didaktické hry, hlavolamy, stavebnice, panenky, roboti i modely železničních vláčků.

Objevte hry, s nimiž si děti budují technické dovednosti, ale i vzdělávací hračky. Na festivalu budete pro své předškoláky a školáky moci vybrat i vhodné didaktické herní sestavy, které je zaujmou a pomohou jim rozvíjet jazykové, malířské, literární a jiné nadání. Ale i dospělí si rádi hrají. Na festivalu proto naleznete různé strategické, logické nebo zábavné a naučné deskové hry. Na své si přijdou i milovníci železničních modelů a kolejišť.

Festival her a hraček pro malé i velké je zavedená prodejní výstava s aktivním doprovodným programem. Festival je určen všem, od malých až po velké, kteří si rádi hrají, lámou si hlavu a baví se. Na festivalu tak mají jedinečnou možnost si hry, hračky, hlavolamy nebo stavebnice před nákupem vyzkoušet.

Základní informace:

KDY: pátek 23. listopadu 13–19 hodin a sobota 24. listopadu 9.30–18 hodin

KDE: ABC Klub Pardubice, Štolbova 2665

Vstupné: rodinné 80 Kč, dospělí 40 Kč, děti 10 Kč

PRO KOHO: široká veřejnost, rodiny s dětmi, malí i velcí

Odkaz: www.festival-hry- hracky.cz


Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář