Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: Festival her a hraček pro malé i velké v Pardubicích

Blíží se 3. ročník Festivalu her a hraček pro malé i velké, který letos proběhne ve dnech 25. a 26. listopadu v Pardubicích. I v tomto roce vás bude lákat na spoustu novinek z řad deskových her, počítačových her, hlavolamů, autíček, panenek, robotů i modelů.

Objevte hry, v nichž si děti budují dovednosti v technickém směru, ale i hračky edukativního charakteru. Na festivalu budete pro své předškoláky a školáky moci vybrat i vhodné didaktické herní sestavy, které je hravě zaujmou a přitom díky nim budou rozvíjet své jazykové, malířské, literární a jiné nadání.

festival-her-hracek-pardubice-foto1

Na festivalu si užijí i dospělí. Naleznete zde různé modely aut, letadel, elektromotorů, ale i třeba mindball. Jestli jste o této hračce ještě neslyšeli, pak si ji zde rovnou vyzkoušíte. Jedná se o „mozkový trénink“, zaměřený mimo jiné na intenzitu koncentrace. Myslíte si, že se dovedete soustředit lépe než vaši blízcí? Zjistěte, co všechno dovede rozptýlit vaši mysl a zda skutečně dovedete udržet pozornost po dobu delší, než jsou tři minuty.

Festival her a hraček pro malé i velké je prodejní výstava s aktivním doprovodným programem. Festival je určen všem, od malých až po velké, kteří si rádi hrají, lámou si hlavu a baví se. Na festivalu tak mají jedinečnou možnost si hry, hračky, hlavolamy nebo stavebnice před nákupem vyzkoušet.

kluk_a_skladackaZákladní informace:

KDY: pátek 25. listopadu a sobota 26. listopadu 2016

KDE: Kongresové centrum, 3. patro nákupního centra Atrium Paláce (dříve AFI Palace), Pardubice

PRO KOHO: široká veřejnost, rodiny s dětmi, malí i velcí

Odkaz: www.festival-hry- hracky.cz

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář