Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: V listopadu můžete opět vyrazit na Severské hraní

Ve dnech 14.–19. listopadu 2017 se uskuteční již 13. ročník herní akce Severské hraní. Opět vás přivítá rekreační středisko STAP ve Sloupu v Čechách. Začíná se v úterý večeří a končí nedělním obědem.

Stejně jako loni i letos vás čeká krom volného hraní vámi přivezených her i několik turnajů (letos bohužel bez tradičního Bangu). V pátek a v sobotu večer proběhne turnaj tříčlenných družstev Trojkoruna (Mars: Teraformace, Scythe a Great Western Trail). Na nedělní dopoledne se chystá turnaj pro děti. Program se může ještě operativně měnit. Více o turnajích, přesný časový rozvrh, a vůbec další potřebné informace obdržíte v info mailu.

Akce proběhne pár týdnů po Essenu, a tak je téměř jisté, že ve Sloupu budete mít možnost si prohlédnout, zahrát a snad i koupit nejžhavější herní novinky. K dispozici bude opět i Bazar her, ve kterém můžete poskytnout k prodeji či výměně své hry.

Místo: Sloup v Čechách se nachází mezi městy Česká Lípa a Nový Bor (cca 100 km od Prahy). Ubytování účastníků ve dvou a třílůžkových pokojích a stravování je zajištěno v jednom objektu.

Cena je stále velmi příznivá, a to 360 Kč za den (plná penze) + 80 Kč organizační poplatek za osobu.

Přihlášky: Pokud máte zájem se akce zúčastnit, stačí poslat mail se jménem (jmény), předpokládanou dobou pobytu (od kdy do kdy), budete zařazeni do seznamu, a tím přihlášeni. Bohužel STAP má omezenou kapacitu cca 70 lůžek, proto při vyšším zájmu budeme nuceni postupovat podle pořadí „přihlášek“. Pokud máte chuť se akce zúčastnit, neváhejte a přihlaste se na DavidCichak@seznam.cz.

Akci sponzorují (zatím) následující firmy: Aigames, Albi, CGE, Fantasy obchod, Fox in the Box, MindOK.

Na příjemně společně prožité dny plné hraní her se těší organizátoři

David Cichák a Věrka Cicháková

Základní informace:

  • KDY: 14.–19. listopadu, úterý večer až nedělní poledne
  • KDE: středisko STAP ve Sloupu v Čechách
  • Přihlášky: zašlete e-mail na DavidCichak@seznam.cz

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář