Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka na Severské hraní 2015

Severské hraní je jednou z tradičních podzimních akcí. Letošní již 11. ročník proběhne 11.–17. listopadu v rekreačním středisku STAP ve Sloupu v Čechách. Opět budete mít příležitost vyzkoušet letošní novinky představené v Essenu. Nebudou chybět ani turnaje o ceny, například v Bangu! nebo turnaj tříčlenných družstev Trojkoruna (tentokrát ve hrách Alchymisté, Zámky šíleného krále Ludvíka a Settlers: Zrod impéria). Svůj turnaj budou mít i děti. K dispozici bude opět Bazar her, ve kterém můžete poskytnout k prodeji či výměně své hry.

Pro volné hraní budou k dispozici hry dovezené samotnými účastníky. Kromě novinek z Essenu či u nás vydaných to mohou být jakékoliv i starší hry, pro které hledáte spoluhráče.

Pokud se chcete akce zúčastnit, stačí poslat e-mail na adresu DavidCichak@seznam.cz se jménem (jmény), předpokládanou dobou pobytu (od kdy do kdy) a budete zařazeni do seznamu, a tím přihlášeni. Vzhledem k omezené kapacitě je nezbytné, abyste se přihlásili včas. V případě většího zájmu bude rozhodovat pořadí přihlášek.

Cena je stále velmi příznivá, a to 360 Kč/den (plná penze) + 60 Kč organizační poplatek za osobu. Ubytování účastníků (většinou dvou a třílůžkové pokoje) a stravování (snídaně, oběd, večeře) je zajištěno v jednom objektu.

Těší se na vás organizátoři David Cichák, Věrka Cicháková a Slávek Jindra.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář