Hrajeme.cz
Herní akce

Přijďte na Svět knihy Praha, bude také o deskovkách

Ve čtvrtek 10. května na pražském Výstavišti začíná 24. mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha. Až do neděle 13. května se můžete vydat za knížkami a jejich autory, komiksem, ale i deskovými hrami. Rozsáhlý prostor bude mít deskoherní zóna, ve které se představí vydavatelé deskových her, Albi, Blackfire, Dino, MindOK, Piatnik, Pygmalino, REXhry, a kde si budete moci hrát. Budete si moci vyzkoušet i zakoupit aktuální novinky. Její součástí bude i výstavka s představením her, které jsme na Hrajeme.cz v loňském roce ocenili.

Hlavním programovým tématem je letos komiks. Fanoušci komiksové literatury budou mít jedinečnou možnost setkat se  s komiksovými autory: Jaromírem 99, Karlem Jerie, Nikkarinem, Vojtěchem Maškem, Lucií Lomovou, Pavlem Čechem či autorem Čtyřlístku Jaroslavem Němečkem. Ze zahraničí dorazí silná delegace německy mluvících autorů v čele s Reinhardem Kleistem, dále pak Francouzka Catel Muller či Finka Kati Närhi. V Průmyslovém paláci vznikne celá komiksová zóna, jejíž součástí budou dva programové sály a také specializovaný obchod, jenž nabídne kompletní českou komiksovou produkci a výběr toho nejlepšího ze zahraničních komiksů.

Svůj prostor budou mít i pořady pro děti. Pokud přijdete se svými dětmi neměli byste minout výstavu Pocta Rychlým šípům. Již tradičně zde také mají své místo pořady zaměřené na fantasy a sci-fi.

Odkaz:

 


Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář