Hrajeme.cz
Chystá seVideo

Příští rok se dočkáme nové epické hry Dune: War for Arrakis v češtině

Blackfire oznámil další velkou hru od CMON s atraktivním tématem. Připravuje českou lokalizaci hry Duna: War for Arrakis. Těšit se můžete na epický zápas o pouštní planetu. Měli bychom se jí dočkat na jaře v příštím roce. Stojí za ní autorská dvojice Marca Maggi a Francesca Nepitella, který vytvořili oceňovanou Válku o prsten. Nová hra je určena pro 1–4 hráče od 12 let. Primárně je ale uřčena pro dva hráče.

Hra Duna: War for Arrakis. v loňském roce prošla velmi úspěšnou kampaní na Kickstarteru. Podporovatelé by se hry měli dočkat letos v říjnu. Nebude chybět velký počet plastových figurek, jak tomu v podobných hrách od CMON bývá.

V této hře se ujmete rodu Harkonnenů, nebo budete hrát za odboj, v jehož čele stojí Paul a Jessica z rodu Atreidů. Budete využívat sadu akčních kostek, podobně jako ve Válce o prsten. Budete se snažit získat dominance nad planetou. Využívat k tomu budete nejrůznější jednotky a také těžit koření Je to ale nebezpečné podnikání, protože v poušti číhají červi.

Kromě základní hry bude k dispozici i rozšíření The Spacing Guild. Přinese nové figurky, desky a především herní možnosti.

Video upoutávka (délka videa: 3:07 min.):

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář