Hrajeme.cz
Chystá seVideoVideopředstavení

REXhry vydají Tiny Epic Galaxies

Máte rádi vesmírné sci-fi a strategické hry? Ale nechcete nic velkého a na dlouhou dobu? REXhry jednu takovou hru pro letošní rok připravují. Po hře Malá velká království vydají další malou velkou hru od Scotta Almese s názvem Tiny Epic Galaxies. Jedná se o hru pro 2–4 hráče, ve které budete s ostatními hráči soupeřit při dobývání vesmíru. Opět se můžete těšit na rychlou, velmi interaktivní hru.

Každý hráč představuje vládce galaxie, kterou rozvíjí. Zároveň může expandovat a získávat nové planety. Musí proto efektivně využívat zdroje a zároveň narušovat plány ostatních. Kdo získá nejvíce vítězných bodů za planety a modernizaci vlastní galaxie, ten zvítězí.

Hra využívá kostky. Každé kolo použijete tolik kostek, kolik vám dovolí úroveň vaší galaxie. Kostky vám pak poskytnou určité akce, které můžete využít, například let raketou, kolonizaci, získávání zdrojů, zlepšení ekonomiky či diplomatického vlivu. Ostatní hráči zároveň budou moci využít akce také.

České vydání hry Tiny Epic Galaxies můžeme očekávat v září. Pokud byste chtěli hru v angličtině, můžete se připojit na Kicksarteru, který se připravuje.

Videopředstavení hry Tiny Epic Galaxies (v angličtině)

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář