Hrajeme.cz
Nové hryPro náročné

S novou Únikovkou zažijete skutečný závod s časem

Letošní rok je opravdu plodný na nejrůznější únikové hry. Jednu z nich začátkem školního roku přineslo Albi, a to Únikovku: Závod s časem. Je to kooperativní hra pro 1–6 hráčů od 12 let. Jedná se o první hru ze série tematických únikových her založených na balíčku karet. Ocení ji především náročnější hráči, kteří mají rádi rébusy.

Obdobně jako u ostatních únikových her můžete zažít vzrušení z únikové místnosti u sebe doma. Přitom vám k tomu stačí jeden balíček karet, trocha vědomostí, postřeh a představivost. Úkolem hráče či skupiny je podle instrukcí na kartách projít celým balíčkem, vyřešit přitom celou řadu logických úkolů. Hra přitom probíhá v reálném čase. Musíte vše zvládnout a nesmíte překročit ani vteřinu, pak společně uspějete.

V krabičce na vás čeká 60 velkých karet. Některé představují rébusy, jiné nápovědy, další předměty, které budete potřebovat. Karty jsou očíslované a během hry je nepoškodíte, takže si hru může zahrát více skupin hráčů. Vy si ji zahrajete nejspíš jen jednou. Pokud máte rádi šifrovací hry, určitě si tuto novou Únikovku v malé krabičce zahrajte. Více si ji užijete v menším počtu hráčů (1–3).

Související článek:

Únikovka: Závod s časem v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář