Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Hledá se hrdina

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o novinku Hledá se hrdina můžete do 24. října. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Hledá se hrdina je čerstvou novinkou, kterou si dobře zahrajete v rodinném kruhu i s přáteli, když chcete něco rychlého a zábavného. Jedná se o karetní blafovací hru pro 3–5 hráčů od 10 let. Hráči se snaží v každém kole najmout jednoho ze sedmi hrdinů tak, aby se jim podařilo vytvořit skupinu šesti různých hrdinů. Komu se to podaří jako prvnímu, ten zvítězí.

Termín soutěže: 11.–24. října 2017 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Hledá se hrdina, kterou do soutěže věnovala společnost REXhry, získala Vladimír K. z Vratimova.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. Vyjmenujte všech sedm hrdinů, s nimiž se potkáte ve hře Hledá se hrdina? – Oškubaná slepice, Bombardýr, Čarodějnice, Psovod, Zbrojnoš, Černý rytíř, Arcimág

2. Ve kterém roce hra Hledá se hrdina původně vyšla? – původně vyšla v roce 2012

3. REXhry vydaly současně s hrou Hledá se hrdina ještě dvě další menší hry od společnosti Iello, které to jsou? – Vzhůru zpátky do podzemí, Skol ty Skoty

4. Anketa: Sledujete herní cenu Hrajeme.cz (Hvězda Hrajeme.cz a Hrajeme.cz DOPORUČUJE)? – 80 % odpovídajících uvedlo, že herní cenu Hrajeme.cz sleduje, to nás těší, děkujeme

 


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnují REXhry.

REXhry

 

 

 

 

Hledá se hrdina v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář