Hrajeme.cz
Chystá se

S párty hrou Spyfall se stanete špiony

S blížícím se koncem roku se začínáme víc zajímat o to, co přinese ten nový. REXhry oznámily, že v příštím roce vydají párty hru Spyfall. Je to konverzačně deduktivní hra na špiony pro 3–8 hráčů od 12 let. Jak to u párty her bývá, více zábavy si užijete ve větším počtu hráčů. Hra je rychlá, jedna partie trvá okolo 15 minut.

Spyfall-Taneční-klubPrincip hry je velmi jednoduchý, poskytuje však hodně prostoru pro hráče, jejich konverzační schopnosti i fantazii. Hraje se na několik kol. Na začátku každého kola obdrží všichni hráči tajně kartu, která říká, kde se právě nacházejí. Mohou být například v kasinu, v cirkusu, na pirátské lodi, nebo také na vesmírné stanici. Kromě toho získají určitou roli. Jeden z hráčů ale zjistí, že je špion. Nikdo tedy neví, kdo je kdo.

Úkolem hráčů je odhalit, kdo je špion. Špion má zas poznat, na kterém místě se nachází. Jak na to přijdou? Jednoduše, kladou si otázky, povídají si. Kdykoliv během kola může jeden hráč někoho obvinit, že je špion. Pokud ostatní souhlasí, kolo končí a dotyčný hráč odhalí svou totožnost. Špion zas musí dobře poslouchat, o čem si všichni povídají, aby správně odhadl místo. Každý má svou roli, takže můžete rozehrát skvělé dialogy.

Kdo má rád konverzační hry s rolemi, ten po této hře určitě rád sáhne.

Hra vyjde pod názvem Superšpión pravděpodobně na přelomu března a dubna 2015.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář