Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Skrytá znamení obohacují základní hru Mysterium o nové karty

Blackfire připravil rozšíření hry Mysterium: Skrytá znamení (v originále Hidden Signs). Mysterium je kooperativní detektivní hra, ve které hráči společně odhalují záhadu vraždy ve starém sídle. Určena je pro 2–7 hráčů. Ve hře jeden hráč představuje ducha, který k ostatním hráčům – médiím – „promlouvá“ prostřednictvím obrazovým vizí. Osvobodí ho, pokud společně určí jeho vraha, přesné místo vraždy a předmět, který sloužil jako vražedná zbraň.

Pravidla hry jsou přístupná širokému okruhu hráčů a hodí se pro rodinné hraní s dětmi od 10 let i pro skupinu různě zkušených hráčů. Hra má jedinečnou, tajemnou atmosféru a výborné grafické zpracování, které podporuje fantazii, tvořivost a dedukci.

S tímto rozšířením získáte nové karty vize, postav, lokací a předmětů, které zamícháte mezi ostatní karty ze základní hry. Počet podezřelých se tím rozroste o nových šest a stejný je počet možných míst a vražedných předmětů. Nových karet vizí je 42. Pravidla se nemění ani žádná nová nepřibyla. První vydání rozšíření obsahuje i několik promo karet.

S novými kartami získává hra nový náboj, protože umožňuje pracovat s neznámými a neotřelými obrazy. Pokud máte Mysterium rádi, určitě se po rozšíření Skrytá znamení poohlédněte. Nenechte se přitom zmást tím, že i na českém vydání je na krabici původní název Hidden Signs, zadní strana je česky a karty jazykově nezávislé.

Ukázka krabice.Herní materiál.Ukázka karet vizí. Ukázka karet lokací.Ukázka karet postav.Příklad karet vizí.

 

Související článek:

Mysterium v katalogu Hrajeme.cz:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář