Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o akční hru Dr. Heuréka

Soutěžit o hru Dr. Heuréka můžete do 13. září. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Dr. Heuréka je nová hra s kuličkami a zkumavkami pro celou rodinu i hraní s přáteli. Hráči jako pomocníci doktora Heuréky pracují v laboratoři na experimentech. Jejich úkolem je míchat různé látky ve zkumavkách. Látek se přitom nesmí dotknout rukou, takže ke splnění úkolu musí být šikovní a také chytří. Kdo namíchá kuličky ve zkumavkách nejrychleji, zvítězí. Je to rychlá hra s jednoduchými pravidly, která prověří vaši hlavu i ruce.

Termín soutěže: 31. srpna – 13. září 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Jaký herní materiál má každý hráč ve hře Dr. Heuréka k dispozici?

2. V kolika hráčích si hru Dr. Heuréka zahrajete?

3. Na kterou z následujících her, které Blackfire chystá, se nejvíce těšíte? 7 divů světa: Duel / T.I.M.E Stories / Celestia / Zakázaná poušť / těším se na jinou, zde neuvedenou hru / na žádnou

4. Anketa: Jak se vám líbí Big-Box – velká krabice – ke karetní hře Munchkin, kterou Blackfire právě vydal jako Munchkin 6 a do které se vám vejdou karty ze základní sady i všechna rozšíření? – super nápad pro všechny Munchkin nadšence a hráče, musím mít / líbí se mi a o pořízení vážně uvažuji / pěkné, ale mít nemusím / nevím, Munchkina zatím neznám / Munchkina nehraju

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

Blackfire-logo

 

 

 

 

 

Dr. Heuréka v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář