Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o herní novinku Pacal´s Rocket

Soutěžit o hru Pacal´s Rocket můžete do 1. prosince. Pacal´s Rocket je nová hra, kterou právě vydává Piatnik. Hra vás přenese do starověkého mayského města. Budete zde stavět pyramidy, které vám přinesou vítězné body, pokud získáte převahu nad ostatními hráči. Zároveň ale budete ovládat vesmírné lodě, které vám v tom budou pomáhat. Hra Pacal´s Rocket je určena hráčům od 8 let.

Hru Pacal´s Rocket můžete vyhrát, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 1. prosince a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 18. listopadu – 1. prosince 2015 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Jak se jmenuje mayské město, do kterého je hra Pacal´s Rocket zasazena?

2. V kolika hráčích si hru Pacal´s Rocket můžete zahrát?

3. Které hry od Piatniku znáte, jmenujte alespoň tři?

4. Jaký typ her máte nejraději?

Nápovědu najdete na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakce@hrajeme.cz s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Pacals Rocket. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Piatnik.

Piatnik

 

Pacal´s Rocket v katalogu Hrajeme.cz

 

 

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Vyhlášení vítěze v soutěži o hru Pacal´s Rocket | Hrajeme.cz 2.12.2015 at 20:12

[…] Soutěž o novinku Pacal´s Rocket již byla ukončena. Je čas vyhlásit vítěze. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel. Zároveň připojujeme i správné odpovědi. […]

Připojte svůj komentář