Hrajeme.cz
Soutěže

Vyhlášení vítěze v soutěži o hru New York 1901

Soutěž o čerstvou novinku New York 1901 již byla ukončena a je čas vyhlásit vítěze. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel. Zároveň připojujeme i správné odpovědi.

Hru New York 1901, kterou do soutěže věnoval Blackfire, získává Lukáš B. z Prahy.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky a odpovědi:

1. Ve hře se staví budovy, ty mají tři úrovně, jaké? – bronzová, stříbrná, zlatá

2. Jaký je minimální doporučený věk pro hru New York 1901? – 8 let, jedná se o hru přístupnou širšímu hráčskému publiku i hraní v rodinném kruhu

3. Jmenujte alespoň čtyři hry, které Blackfire plánuje vydat do konce listopadu? – například Loony Quest, Ovosný salát, Psí život, Domek plný chaosu, Hra o trny: karetní hra, Co-Mix, Mrňouskové, Munchkin Zombíci

4. Portál Hrajeme.cz nedávno oslavil narozeniny. Co byste mu popřáli? – děkujeme za všechna přání, velmi nás potěšila, jsou pro nás povzbuzením pro další vylepšování portálu, vybíráme alespoň některá:

 • Kdyby vyhlásili soutěž o Nejlepší portál , byli byste to vy. Máme vás moc rádi a děkujeme vám za všechno, co pro nás děláte. Vše nejlepší Vám přejeme, na dálku pozdravujeme.
 • Samozřejmě vše jen to nejlepší. Ať ho neskolí žádný virus. A hlavně ať se mu povede oslovovat stále více a více jak nás nevyléčitelných deskomaniaků, tak ale i spoustu těch mladých a nadějných „připojených“. Odtrhnout dnešní děti pomocí internetu od počítače, to už dá zabrat. Zkrátka Vaše stránky jsou pěkné, a i když jsem je objevila až dnes hned jste mě oslovili. Našla jsem tu spoustu informací, které pro mě byly novinkou. A není co Vám vytknout. 🙂
 • Portálu Hrajeme.cz přeji pohodovou bandu s neustálou chuti udržovat, vylepšovat, posouvat své stránky, psát další skvělé recenze a novinky pro nás herní nadšence i pro nové hráče. Díky vám a vaši práci jsem vždy spokojen s výběrem nové hry, kterou se rozhodnu koupit. Díky a hodně štěstí a úspěchu teď i do budoucna.
 • Hlavně vytrvalost. Stránky jsou od převzetí Jakubem o hodně kvalitnější, je potřeba ale vydržet, aby se lidi naučili na hrajeme.cz chodit, jak před 10 lety, kdy to byl jediný web o deskovkách.
 • Portálu bych popřál přibývající počet spokojených čtenářů a nových hráčů, dále aby redaktoři nepolevovali ve své práci, aby dále portál vylepšoval stránky a vydával velké množství článků/recenzí a pořádal i nadále soutěže o nové hry.
 • Popřál bych mu co nejvíce dalších úspěšných let na poli jedinečného informátora a skvělého recenzenta deskových her a novinek z českého trhu. Rovněž i spoustu nových návštěvníků a vůbec, aby stále držel vysoce nastavenou laťku. Mnoho zdaru.
 • Ať vydržíte být aktivní ještě mnoho let. Kvalitní web o deskovkách se v ČR určitě neztratí.
 • Hodně štěstí a ještě více fanoušků Vašich super stránek 🙂
 • Ať se daří, ať rostete, protože hrát je fajn v každém věku a deskovky jsou klasika. Děkuji za Vaši práci.
 • Portálu Hrajeme.cz přeji, aby i nadále byl pokud možno nezávislým na jednotlivých vydavatelích, aby byl stále aktuální a živý. Dále mu přeji, aby byl více propojen s hráči a obsahoval možnost diskuse u všech her v katalogu, případně aby se spojil se servery, které toto umožňují, vždyť autoři článků na Hrajeme.cz často publikují i na jiných webech, tak aby toto bylo vzájemně dohledatelné. Tedy hodně štěstí!
 • Všechno nejlepší a mnoho úspěchů v dalších letech, jste super portál s deskovkami, tak ať Vám tento elán a chuť vydrží i do budoucna.
 • Aby i nadále tak skvěle bavil malé i velké hráče 🙂
 • Všechno nejlepší, poté velkou návštěvnost webu, ještě více komentářů ke hrám od hráčů a samozřejmě neúnavná vydavatelství her, které budou trh zásobovat dalšími a dalšími hrami, aby bylo o čem psát, aby bylo co hodnotit a hlavně, aby bylo co HRÁT! 🙂
 • Popřál bych Vám, ať jste stále tak super jako teď.
 • Hlavně co nejvíce spokojených návštěvníku a na recenze jen samé dobré hry a ať vás to nepřestává bavit.
 • Přeju portálu (i panu Dobalovi), aby jej hraní bavilo, aby se i nadále vylepšoval a vylepšoval a vylepšoval … a aby si zachoval alespoň částečnou nezávislost na tuzemských vydavatelích.
 • Hrajeme.cz bych popřála co možná největší fanouškovskou základnu. Aby rostla rychleji a rychleji, protože kdo si hraje, nezlobí 😉 A samozřejmě přání všeobecné – aby rodiče vedli své děti více k deskovým hrám a hrám mimo pc všeobecně. Vždyť je u nich tolik zábavy. Naše děti je milují!!!
 • Ať drží stále stejnou výbornou laťku!

 

New York 1901 v katalogu Hrajeme.cz

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář