Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Gangster City

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o hru Gangster City můžete do 21. května. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Gangster City je logická detektivní hra, ve které se stáváte pomocníky komisaře Čestmíra Chytila. Snažíte se dříve než ostatní chytit a usvědčit dva zločince. Musíte vypátrat kdo zločin spáchal, kde ho spáchal, jakou zbraň použil a jaký měl k zločinu motiv. Hra je určena pro hráče od 10 let.

Termín soutěže: 2.–21. května 2019 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru  Gangster City, kterou do soutěže věnovalo Pygmalino, získala Jaroslava K. ze Stráže pod Ralskem.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. Pygmalino má kromě Gangster City ještě další 3 novinky od Granny. Které to jsou?

2. S jakými podezřelými se ve hře Gangster City setkáte?

3. V kolika hráčích si můžete zahrát hru Gangster City?

4. Anketa: Jaké hře vydané u nás v posledním roce byste udělili cenu Hvězda Hrajeme.cz 2019 a proč? (hry vydané od července 2018 do března 2019)

(správné odpovědi najdete níže)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Pygmalino

Pygmalino-logo

Gangster City v katalogu Hrajeme.cz


Odpovědi na soutěžní otázky:

  1. Heslo!, Tvarohrátky, Monster Park
  2. umělkyně, vědec, gauner
  3. 1 až 6 hráčů
  4. Anketa: Jaké hře vydané u nás v posledním roce byste udělili cenu Hvězda Hrajeme.cz 2019 a proč? (hry vydané od července 2018 do března 2019): Nejčastěji jste volili Plyšovou hlídku

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář