Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Tik Tak Bum je nyní v rodinném balení

Tik Tak Bum není nová hra, naopak, její počátky sahají do 90. let minulého století. Je to napínavá slovní hra, kde jsou hráči pod časovým tlakem umocněným tikající „bombou“. Piatnik připravil novou edici nazvanou Tik… Tak… Bum! Family. Má větší krabici a je obohacena o nové prvky. Určena je pro 3–8 hráčů od 8 let.

V krabici najdete „bombu“ (elektronický měřič času), herní desku, kalíšek s kuličkou, destičky se žížalou a balíček karet, které jsou rozděleny do tří kategorií. Bomba po spuštění tiká po dobu 10 až 60 sekund, a to náhodně.

Vaším úkolem ve hře je, abyste se co nejrychleji vyřešili a předali „bombu“ dalšímu hráči. Pokud vám „bomba“ vybuchne v ruce, posunete svou figurku. Hra končí, když někdo dojde na poslední políčko. V této edici hry jsou dva druhy úkolů: dovednostní a slovní. V dovednostních úkolech skládáte žížalu nebo házíte kuličku do kalíšku s odrazem. Slovní úkoly jsou tři. Hledáte výraz, který se rýmuje se slovem na kartičce, nebo asociaci, slovo, které se hodí k výrazu na kartičce. Dalším úkolem je složit slovo s použitím náhodně vybraných tří souhlásek.

Tik Tak Bum! je jednoduchá a rychlá rodinná hra, kterou zpestřily různorodé úkoly. Díky nim je hra akční a pestřejší.Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář