Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Kanagawa

Soutěžit o hru Kanagawa můžete do 8. srpna. Tentokrát máte možnost vyhrát krásně zpracovanou hru, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Kanagawa rodinná strategická hra, která vás zavede do Japonska, kde se jako žáci slavného mistra budete učit malířskému umění. Na první pohled vás zaujme svým celkovým zpracováním, především herní deskou v podobě podložky na sushi, figurkami v podobě štětců či krásnými čtvercovými kartami. Ze získaných karet vytváříte obraz. A čím lépe se vám ho podaří sestavit, tím více bodů vám přinese.

Termín soutěže: 25. července–8. srpna 2017 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Kanagawa, kterou do soutěže věnovalo Albi, získal Aleš H. z Frýdku-Místku.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. Jaké je jméno mistra, jehož žáky hráči ve hře Kanagawa představují? – jméno mistra je Hokusai

2. Karty ve hře Kanagawa se používají dvojím způsobem. Upřesněte jak. – Karty lekcí lze buď použít pro vylepšení svého ateliéru (zdroje, dovednosti, druh krajiny), nebo jako část svého obrazu.

3. Jmenujte čtyři hry, které Albi již vydalo během července 2017. – například Cortex 2, Costa Rica, iKnow All in, Kanagawa, Mici Maki, Moštárna, Párty Alias: Muži proti ženám

4. Anketa: Který z následujících herních světů máte nejraději? – téměř čtvrtina uvedla jako oblíbený herní svět Arkham Horror:

  • Arkham Horror – 23 %
  • Dominion – 15 %
  • Ticket to Ride – 14 %
  • Carcassonne a Dixit – 11 %
  • Osadníci z Katanu –9 %
  • Vysoké napětí (Funkenschlag) – 6 %
  • Ubongo – 4 %
  • jiné (méně)

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

 

 

 

Kanagawa v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář