Hrajeme.cz
Chystá sePro náročnéVideoVideopředstavení

Hráč Kubrt představuje hru First Martians, kterou REXhry vydají v češtině

REXhry tento týden oznámily, že v češtině vydají novou výpravnou hru První Marťané: Dobrodružství na rudé planetě. Jejím autorem je Ignacy Trzewiczek. Mechanismy této novinky vychází z jeho známé kooperativní hry Robinson Crusoe. Pokud tuto hru znáte, rychle si osvojíte i novinku. Jedná se ale o novou, samostatnou hru, která je přizpůsobena tématu počátku osidlování Marsu a přináší řadu nových prvků.

Hráči představují posádku první kolonie na Marsu. Musí dobře a efektivně spolupracovat, aby dokázala udržet kolonii v chodu. Celkově jde o hru se silnou atmosférou. Hra je určena pro 1–4 hráče od 12 let. Pro každou partii si zvolíte scénář. Místo karet událostí budete využívat aplikaci pro chytrý telefon. Ocení ji především náročnější hráči.

Hráč Kubrt vám ve dvou krátkých videích představí, co hra obsahuje a jak se hraje.

Délka videa 1: 10:18 min.

 

Délka videa 2: 11:05 min.

 

České vydání hry si můžete do konce srpna předobjednat za zvýhodněnou cenu, a to ve vybraných specializovaných obchodech. Kdo si hru předobjedná, obdrží také něco navíc: kódovací tabulku, jejímž vyluštěním získají cheaty do aplikace, kartonové dílky robotů oproti kartám v běžné verzi a přístup k časově omezenému scénáři ve hře.

Odkaz:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář