Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Modrá laguna

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY  Soutěžit o rodinnou hru Modrá laguna můžete do 11. prosince 2018. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Modrá laguna je nová rodinná hra od Reinera Knizii. Ve hře se s podporou svého kmene vydáte objevovat nová území na ostrovech, budete sbírat potřebné suroviny a zakládat osady. Snažíte se na to jít chytře, abyste zabrali výhodnější území a získali hodnotnější suroviny než spoluhráči. Hra je kvalitně připravená a hodí se pro hraní v rodině a s příležitostnými hráči. Je dostatečně variabilní, abyste si užili i při opakovaném hraní.

Termín soutěže: 29. listopadu–11. prosince 2018 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Modrá laguna, kterou do soutěže věnoval Blackfire, získala Jana P. z Uherského Hradiště-Vésky.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. Kdy u nás vyšla hra Modrá laguna (podle našeho Kalendáře novinek)?

2. Kolik druhů surovin je ve hře Modrá laguna (bez „sošek“)?

3. Kterou z následujících her od Blackfire jste již vyzkoušeli: Fallout, Zombicide: Zelená horda, Civilizace: Nový úsvit, Ďábelský profesor a Citadela času, Igloo Mánia?

4. Anketa: Jaké hry se chystáte nadělit pod stromeček? Ať už sobě nebo někomu jinému.

(správné odpovědi najdete níže)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, místo bydliště, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

 

 

 

 

 

 

Modrá laguna v katalogu Hrajeme.cz:

Odpovědi na soutěžní otázky:

1. Modrá laguna u nás vyšla 20. listopadu

2. Ve hře jsou 4 suroviny + hnědé sošky

3. Nejvíce z vás si již vyzkoušelo Civilizaci: Nový úsvit, Zombicide: Zelená horda, Ďábelský profesor a Citadela času, Fallout.

4. Pod stromečkem: často jste uvedli např. Civilizace: Nový úsvit, Takenoko, Detektiv, Port Royal, Dice Forge, Plyšová hlídka, Panství hrůzy, Azul, Discover, Rivalové, Scythe, Twilight Imperium 4

 

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Sorcres 20.12.2018 at 19:23

Kdy můžeme očekávat vyhlášení soutěže? 🙂

Připojte svůj komentář