Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru New York 1901

Soutěžit o novinku New York 1901  můžete do 17. listopadu. New York 1901 je rodinná hra pro 2–4 hráče. Tematicky je zasazena do Spojených států počátku 20. století, kdy zde probíhal nebývalý stavební boom. Ve hře se na této výstavbě budete podílet. Postavíte mrakodrapy například na Manhattanu a bude rozvíjet své realitní impérium. Ve hře také plníte různé bonusové úkoly. Kdo nasbírá nejvíce bodů, zvítězí a stane se nejlepším stavitelem New Yorku.

Hru New York 1901 můžete vyhrát, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 17. listopadu a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 4.–17. listopadu 2015 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Ve hře se staví budovy, ty mají tři úrovně, jaké?

2. Jaký je minimální doporučený věk pro hru New York 1901?

3. Jmenujte alespoň čtyři hry, které Blackfire plánuje vydat do konce listopadu?

4. Portál Hrajeme.cz nedávno oslavil narozeniny. Co byste mu popřáli?

Nápovědu najdete na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakcehrajeme@gmail.com s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru New York 1901 do 17. listopadu. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

Blackfire-logo

 

 

 

 

 

New York 1901 v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

 

Mohlo by vás také zajímat

2 komentáře

Rozšiřte řady stavitelů New Yorku 1901 | Hrajeme.cz 21.12.2015 at 0:11

[…] díky společnosti Blackfire již vyšla i u nás, je hra New York 1901. V listopadu jste se mohli zúčastnit soutěže a při troše štěstí ji vyhrát. Hra je určena pro 2–4 hráče od 8 let. Je to jednodušší […]

Vyhlášení vítěze v soutěži o hru New York 1901 | Hrajeme.cz 18.11.2015 at 22:23

[…] Soutěž o čerstvou novinku New York 1901 již byla ukončena a je čas vyhlásit vítěze. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel. Zároveň připojujeme i správné odpovědi. […]

Připojte svůj komentář